Нові роботи

Об’єкт знаходиться в с. Ліски, Тернопільська обл. На об’єкті були виконані роботи по заміні газону. Було проведено демонтаж старого дерену, зроблений місцевий дренаж для покращення водовідведення з газону. Новий рулонний газон захистили сіткою від кротів, а також були проведені роботи по заміні старої системи зрошення з заміною дощовачів, встановлення ємкості для поливу та заміною насоса. На території були створені нові ландшафтні картини з частковою заміною рослин. Ці роботи оновили ландшафт ділянки .
[/vc_column_text]
Об’єкт знаходиться в с.Малечковичі. На об’єкті виконано повний комплекс проектних робіт по благоустрою. Розроблений проект мощення бруківкою,будівництво альтанки, водойми, системи поливу, освітлення та озеленення территоріі. Всі проектні роботи реалізовані практично Дизайн-студією «Зелений Ельф» згідно всіх технічних норм. Створений ще один унікальний , мальовничий комплекс з різними зонами відпочинку.

[/vc_column_text]
Об’єкт знаходиться в с. Брюховичі. На невеликій території, біля житлового будинку, збудований комплекс із водоймою, зоною відпочинку та патіо. Створення такого комплексу заключалося в повній та надійній ізоляції водойми. Це досягнуто завдяки використання каучукової плівки « Gardena». Місце для відпочинку та релаксу гарно поєдналось із зоною патіо, де можна гарно відпочити та насолодитись плескотом води та журчанням струмка.


[/vc_column_text]

Об’єкт знаходиться в с.Малечковичі, Львівська обл. Було проведено будівництво гроту із каскадами водойм та рокарієм.
В основу конструкції лягла ідея заполонити куточок великої ділянки гарним водяним ансамблем. Простір території дозволив припідняти композицію до 2м над рівнем газону і витягнути її в довжину до 11м. Такий перепад висот дав змогу збудувати різноманітні підпірні стінки. Для надійної і довговічної гідроізоляції водойми ми використали каучукову плівку „Gardena”.
Поєднання цікавих за кольором та формою каменів дозволило отримати оригінальний ефект. У підпірні стінки висадили хвойні та листяні рослини різної форми і забарвлення. Вони контрастно вписалися в загальну картину на фоні декоративної відсипки різних відтінків.
[/vc_column_text]


Об’єкт знаходиться на території житлового масиву Сихів, Львів, вул.Лісна – монтаж системи поливу та настилання рулонного газону.
Спочатку на ділянці за допомогою гербіцидів були знищені всі бур’яни. На вирівняній під газон території змонтували автоматичну систему поливу „HANTER”. Перед настилання рулонного газону уклали спеціальну сітку від кротів, що дасть змогу в майбутньому на довгі роки захистити газон від цих шкідників.
В результаті виконання всіх цих робіт ми отримали гарний та рівномірний газон. Він прижився швидко і якісно завдяки системі автоматичного поливу, яка в перспективі спростить догляд за ним.
Об’єкт знаходиться с.Брюховичі.Були проведені роботи по зняттю існуючого дерену.
Встановлена система орошення “HANTER”. Для бородьби з кротами застелена сітка.
Після цього були виконані роботи по настиланню рулонного газону. Врезультаті виконання всіх цих робіт ми отримали гарний смарагдовий газон. Він прижився швидко і якісно завдяки сиситемі автономній поливу,яка в перспективі cпростить догляд за ним.
Об’єкт знаходиться с.Брюховичі. .