Патіо

Патіо в перекладі з іспанськоі – це ділянка землі , загородженна парканом, внутрішній дворик. Якщо тераса – це частина будинку, то патіо – це частина білябудинкової ділянки. В зоні патіо може розташовуватись все на що здатна фантазія власника, починаючи від декоративноі водойми, басейна, закінчуючи, мангалом, вогнищем. При плануванні патіо потрібно враховувати всі побажання членів сім”ї, добре продумати в якому стилі це все буде виконано. Тільки в цьому випадку вдасться створити дійсно затишний закуток. Потрібно зрозуміти з якого матеріалу буде прощадка, що на ній буде розташовано, який декор вибрати.

 

 

 

 

 

Найбільш поширений варіантом – є площадка з вогнищем або каміном, де зону відпочинку можна облаштувати м”якими меблями та живими квітами. Доповнити цю площадку може рокаріі та альпінаріі, дуже стильно буде дивитись маленький фантанчик або декоративна водойма з рибками та підсвіткою. У будинку з плоским дахом патіо можна розташувати на даху, де можна розташувати обідню зону або встановити невеликий басейн. Патіо можна створити з різних матеріалів : камня, дерева, терасної дошки, цегли і навіть з піддонів. Вибір матеріалів напряму зв”язаний зі стилем, який буде вибраний.

 

 

 

 

Популярними стилями для патіо – є стиль Прованс у світлих тонах – площадка з легкими плетеними меблями та підвісними кашпо.

Японський стиль – це низьки столики , подушки на підлозі, звисаючи світильники з потолка – це все налаштовує вас на гармонію з самим собою та природою.

Стиль Хай-Тек – чітки та лаконічні форми, разом із шклом та металом доповнять шкіряні диванчики та камін

У якому стилі створити свій затишний куток – Патіо, вирішувати Вам. Це буде місце для невеликої компаніі, де полум”я вогню та свічки , створять прекрасний , романтичний вечір, тут можна повністю розслабитись та гарно відпочити.

 

Залишити коментар