Бруківка, камінь

Дороги і стежини на ділянці мають безліч функцій. Це надійне тверде покриття для зручності проїзду і проходу пішоходів, і декоративне призначення. Використовуючи широкий спектр матеріалів, що існують на нинішньому ринку, з дороги можна зробити справжній витвір мистецтва. Існує декілька видів твердого покриття.Найбільш поширеною вважається пресована бруківка. Різноманітність форм і кольорів такої бруківки дозволяють виконати на дорозі будь-який орнамент. Є ще лита продукція, але її надійність і довговічність набагато поступаються пресованим виробам та декоративному камню.

 

Зараз все частіше стала використовуватися клінкерна бруківка або тротуарна цеглина. Вона є повністю натуральним продуктом, який отримують шляхом випалення окремих сортів глини при високих температурах. Клінкерна бруківка, завдяки широті колірної палітри дуже цікавий матеріал з точки зору творчих можливостей. Клінкер здатний створити затишок і організувати простір довкола будинку. Клінкерна цеглина візуально створює відчуття теплоти, зберігає природність глини і тепло випалювання. Оскільки клінкер натуральний, то відмінно поєднується з природними матеріалами: деревом і каменем. Клінкерна бруківка стане тією ланкою, яка встановить логічний зв’язок між будинком, спорудами довкола будинку, ландшафтним дизайном, рельєфом і навколишньою природою. Найпопулярніші кольори залишаються коричневий, жовтий, червоний. Клінкер створить настрій: взимку наповнить улюблений майданчик біля будинку кольором, навесні і літом підтримає гармонію соковитої зелені, а восени змішається із золотим листям. Але найнадійнішою і красивою вважається бруківка з натурального каменю – граніту, базальту і піщанику.
 
До наших днів збереглися вулиці і двори безлічі європейських міст, зокрема Львова, замощені такою бруківкою. Гранітна бруківка є довговічним і надійним матеріалом, який також володіє прекрасними естетичними якостями. Дорожнє покриття, в якому вона використовується, прослужить довгий час, при цьому створюючи неперевершену атмосферу приватних будинків і дач. Гранітна бруківка володіє значними перевагами, унаслідок чого роки її експлуатації значно збільшується, що дозволить Вам не турбуватися про частий ремонт. Завдяки цьому, бруківка з натурального каменю значно вигідніша за будь-яке інше дорожнє покриття, заміна або реконструкція якого повинна проводитися набагато частіше. Гранітна бруківка буває різної геометрії, фактури і кольорів, завдяки чому можна досить швидко створити вишукані композиції в дорожніх покриттях надзвичайної краси. Крім того, кам’яна бруківка, це на сто відсотків екологічний матеріал.
 
Уміле і вдале поєднання формованої бруківки, штучного декоративного і натурального каменю, шамоту або скла дозволяють добитися певного ефекту.
 

Залишити коментар