Альтанки, мангали

Ландшафтний дизайн ділянки складається з багатьох елементів, одним з них є малі архітектурні форми – МАФ. Альтанки – це місце, де збирається вся родина та гості, щоб приготувати смачні страви, посидіти , відпочити та помилуватися ландшафтним дизайном. До них входять : альтанки з мангалом, комбінованими пічками, вогнищами. На маленькій ділянці використовують  вікриті альтанки.  Простота такої альтанки обумовлена ще таким фактором, що її можна розмістити в будь-якій точки саду.

 

 

 

 

Альтанки з мангалом потребують набагато більше витрат. У проекті такої альтанки слід зважити на всі складові майбутньої споруди. Це можуть бути різновидні конструкціі : з дерева, цегли , металу. Відкриті, закриті, з розсувними вікнами. Щоб правильно підібрати дизайн потрібно врахувати і прив”язатися до існючих будівель та ландшафта.

 

 

 

 

Як правило наші замовники вибирають універсальний комплекс. До нього входить:

  • мангал – де можна пожарити м”ясо
  • коптильня – для ковбасок, риби та м”яса
  • пічка – на яку можна поставити казан та  готувати їжу
  • поряд завжди має бути стільниця та  умивальник.

Стилі альтанок – шале, східний стиль, хай-тек, кантрі, лофт, модерн, сільский  та стиль прованс. Ці безліч варіантів дають вам і вашій родині вибрати те, що вам більш до душі.

 

 

 

 

Мрієте про красиву і зручну альтанку у своєму дворі, а поруч – досконалий, багатофункційний мангал – місце , де ви будете  насолоджуватись кулінарними шедеврами та чудово проводити час – Компанія ” Зелений Ельф” допоможе втілити ваші мріі у життя.

 

 

Залишити коментар