Ландшафтний дизайн

Сьогодні власна земельна ділянка – це джерело естетичної насолоди, необмежений фронт для дизайнерських рішень і місце відпочинку сім’ї від міської метушні і безликості.

Ландшафтний дизайн ділянки ушляхетнює його зовнішній вигляд. Так само, як зручний інтер’єр квартири, затишний ландшафтний дизайн допоможе Вам повністю розслабитися на своїй ділянці . Головне завдання, яке ми вирішуємо, формуючи стиль двору – це досягнення абсолютної гармонії між людиною і природою.

Що ж таке ландшафтний дизайн ділянки? Це одночасно мистецтво і робота по озелененню і благоустрою території; проектування ділянки, що включає створення садово-паркових насаджень і газонів. Основна мета ландшафтних фахівців – створення краси і гармонії на території. При цьому обов’язково враховуються розміщення існуючих споруд, щоб вони органічно вписалися в нову ландшафтну картину.

Починаючи ландшафтні роботи на присадибній ділянці, важливо пам’ятати, що не кількість елементів, які об’єднані в комплекс (декоративні паркани, підпірні стінки, водоймища, квітники, крупноміри) роблять його затишним, а гармонійність поєднання всіх цих декорацій в естетично цілісний ландшафтний ансамбль садового дизайну.

Дизайн-студія «Зелений Ельф» пропонує виконати роботи по ландшафтному дизайну на Вашій ділянці, як у Львові, так і в будь-якій точці України, причому це не лише  озеленення – ми пропонуємо своїм клієнтам повний власний цикл по благоустрою території. Ландшафтні дизайнери зроблять проектування самої ділянки, включаючи схеми дорожнього покриття і автономної системи поливу «Hunter», «Rain Bird», «Toro», «Gardena»,  проекти освітлення і водовідводу, спланують розміщення малих архітектурних форм. Приклади ландшафтного дизайну – це наші роботи, мистецтво створення краси саду або ділянки, парку або алеї. Ми уміємо втілити в життя всілякі ідеї і стилі ландшафтного дизайну, щоб вони завжди тішили Ваше око.

Красиво і затишно влаштований ландшафтний дизайн заміського будинку – застава хорошого самопочуття, відпочинку для душі і тіла. Основою будь-якого багатого саду є декоративні рослини різних видів – дерева і чагарники, квіти і газони. Дерева створюють певний мікроклімат на ділянці, захищають від загазованості і вітру, збільшують вологість повітря. Всі роботи по ландшафтному озелененню проводяться нашими досвідченими фахівцями з використанням останніх досягнень в області науки і техніки. Звертаючись до нас, Ви можете бути повністю упевнені, що всі роботи будуть проводиться, відповідно існуючим будівельним нормам і агротехнічним правилам. Наші дизайнери мають великий досвід в підготовці ландшафтних проектів різних рівнів складності і в правильному плануванні ділянок, парків і декоративних садів.

За час нашої роботи з 2000 року ми зуміли завоювати визнання і пошану не лише серед наших клієнтів, але і серед партнерів по бізнесу в м. Львові і Україні. Ландшафтне проектування ділянки включає комплекс робіт по благоустрою, обслуговуванню і догляду за садом, роботи по озелененню, замощенню майданчиків і доріжок, будівництву підпірних стінок, влаштуванню дренажу і системи водовідводу. У своїй роботі ми використовуємо лише якісні матеріали і рослини з престижних європейських розсадників. Ми готові в найкоротші терміни розробити для Вас ландшафтний проект будь-якої складності і з врахуванням всіх Ваших побажань!

Залишити коментар