Системи автоматичного поливу

Система поливу. Сучасні технології дозволяють людині жити і насолоджуватися життям. Ми вже звикли, що навіть звичайний будинок або квартира насищени всілякими пристосуваннями. Це ж стосується і сфери ландшафтного дизайну. Одним з досягнень є автономна підземна система поливу. Газон і всі рослини вимагають відповідного підходу. Окрім неодноразової підіживляння і косіння трави, її потрібно регулярно поливати.

З цим завданням успішно справляються пропоновані нами системи автоматичного поливу американського виробника «Hunter» і «Toro» і німецького «Gardena». Блок управління системи налаштовується на відповідні режими автополиву, тобто заздалегідь задаються час і тривалість поливу, вибираються дні. Полив відбувається вночі, він абсолютно не заважає життєдіяльності людини. Просте обслуговування системи дозволяє мати якісно доглянутий газон і рослини. Для посадок живоплотів використовується краплинне зрошування. Система має автономний датчик дощу, який відключить автополив під час дощу, без збою в режимі поливу.

 

Монтаж системи поливу можна проводити на ділянках, де вже є існуючий ландшафтний дизайн. Такий варіант більш трудомісткий відносно укладання трубопроводів системи при початкових роботах на нових об’єктах. Для застереження таких ситуацій, бажано робити повний пакет проектної документації, тоді буде зрозуміло, де в дорожньому покритті ставити гільзи під трубопроводи системи.

Бажано, і технічно правильно змонтувати систему поливу перед посівом нового газону або перед закладанням рулонних газонів.
Всі встановлені нашою фірмою «Зелений Ельф» автоматичні системи поливу ми беремо на сервісне обслуговування. Весною кожного року наші фахівці виїжджають на ділянки, підключають все необхідне устаткування (насос, резервуар, блоки управління), перевіряють систему і запускають її в експлуатацію. Протягом всього сезону ми підтримуємо тісний контакт з нашими замовниками.
Восени, перед настанням заморозків, систему поливу відключаємо від електроживлення, продуваємо компресором всі надлишки води і демонтовуємо знімні частини (насос, датчик дощу і т.ін.). Завдяки сервісному обслуговуванню, автоматичні системи поливу служать надійно і довго.

Залишити коментар