Нові роботи

На цій сторінці ми намагаємося викладати наші останні роботи, щоб ви мали можливість побачити що ми робимо. Звичайно що робіт у нас в рази більше і ми будемо раді показати вам всі наші виконані об’єкти. Просто сконтактуйтеся з нами і виберіть що вам до смаку, або ж давайте разом пофантазуємо над вашим майбутнім прекрасним місцем.

с. Брюховичі 3

Об’єкт знаходиться в с.Брюховичі. Були виконані роботи по реконструкціі старого саду і створено затишне місце відпочинку- патіо із зоною барбекю. У цьому просторі було створено місце відпочинку з атмосферою італійського дворику. Гарно поєднані різні елементи малих архітектурних форм, які доповнюють один одного. З парадного входу будинку нами була створена клумба з різних геометрично сформованих рослин,яка стала прикрасою ландшафтного простору перед будинком.

с. Ліски, Тернопільська обл.

Об’єкт знаходиться в с. Ліски, Тернопільська обл. На об’єкті були виконані роботи по заміні газону. Було проведено демонтаж старого дерену, зроблений місцевий дренаж для покращення водовідведення з газону. Новий рулонний газон захистили сіткою від кротів, а також були проведені роботи по заміні старої системи зрошення з заміною дощовачів, встановлення ємкості для поливу та заміною насоса. На території були створені нові ландшафтні картини з частковою заміною рослин. Ці роботи оновили ландшафт ділянки .

с.Брюховичі

Об’єкт знаходиться в с. Брюховичі. На невеликій території, біля житлового будинку, збудований комплекс із водоймою, зоною відпочинку та патіо. Створення такого комплексу заключалося в повній та надійній ізоляції водойми. Це досягнуто завдяки використання каучукової плівки « Gardena». Місце для відпочинку та релаксу гарно поєдналось із зоною патіо, де можна гарно відпочити та насолодитись плескотом води та журчанням струмка.

Сихів

Об'єкт знаходиться на території житлового масиву Сихів, Львів, вул.Лісна – монтаж системи поливу та настилання рулонного газону. На вирівняній під газон території змонтували автоматичну систему поливу „HANTER”. В результаті виконання всіх цих робіт ми отримали гарний та рівномірний газон. Він прижився швидко і якісно завдяки системі автоматичного поливу, яка в перспективі спростить догляд за ним

с.Зубра

Об'єкт знаходиться в с. Зубра. Були виконані усі роботи по реконструкції території. Встановлення композитної терасної дошки, системи орошування, посадка крупномірів, реконструкція зони відпочинку біля басейну та водоспаду. Також було змінено загальний вигляд водоспаду з конструктивними змінами. В загальному змінилася ландшафтна картина перед будинком і була створена зона патіо, яка задовільнила усі потреби замовника перед будинком і навколо будинку

м. Ковель

Об’єкт знаходиться в передмісті Ковеля. Нашою компанією були виконані усі роботи , починаючи від проекту до його реалізаціі. Туда увійшли роботи по встановленню системи орошення, монтаж системи освітлення, застилання рулонного газону та посадки усіх рослин.
с.Малечковичі

Об’єкт знаходиться в с.Малечковичі. На об’єкті виконано повний комплекс проектних робіт по благоустрою. Розроблений проект мощення бруківкою,будівництво альтанки, водойми, системи поливу, освітлення та озеленення территоріі. Всі проектні роботи реалізовані практично Дизайн-студією «Зелений Ельф» згідно всіх технічних норм. Створений ще один унікальний , мальовничий комплекс з різними зонами відпочинку.

с.Малечковичі 2

Об'єкт знаходиться в с.Малечковичі, Львівська обл. Було проведено будівництво гроту із каскадами водойм та рокарієм. В основу конструкції лягла ідея заполонити куточок великої ділянки гарним водяним ансамблем. Простір території дозволив припідняти композицію до 2м над рівнем газону і витягнути її в довжину до 11м. Такий перепад висот дав змогу збудувати різноманітні підпірні стінки. Поєднання цікавих за кольором та формою каменів дозволило отримати оригінальний ефект.

Залишити коментар