Водойми та фонтани

Фонтани, водойми. Шум води завжди діє заспокійло. Недаремно у всіх крупних ландшафтних парках обов’язково присутні елементи з водою. На маленьких присадибних ділянках теж з успіхом можна використовувати різні види декоративних фонтанів і штучних водойм. Це може бути і невеликий декоратвний фонтан, і величезна штучна водойма зі своєю флорою і фауною. Часто комбінують водойму з рукотворним каскадом або струмочком. Обов’язково вмонтовується нічне освітлення, як підводне, так і зовнішнє. Саме увечері такі водні комплекси виглядають особливо ефектно. Окрім естетичної насолоди, присутність води несе ще функцію мікро зволоження довкілля. Всі рослини, які знаходяться поруч, отримують вологу через листя, що приводить лише до позитивного ефекту.

Фонтани , водойми. Журчання води діє заспокійливо. Недарма у всіх великих ландшафтних парках присутність води є обов’язковим елементом . На невеликих присадибних ділянках також гармонійно використовують різні види декоративних фонтанів і штучних водойм.
Це може бути і невеликий класичний фонтан , і величезна рукотворна водойма зі своїм природним наповненням флори і фауни. Іноді поєднують водойму з штучним каскадом або струмочком . Монтуються різні види освітлення: нічне , підводне і зовнішнє. Саме ввечері такі водні комплекси виглядають особливо ефектно. Крім естетичної насолоди , вода виконує функцію мікро зволоження навколишнього середовища. Рослини , які знаходяться поруч , отримують вологу , що призводить тільки до позитивного ефекту для них.

Залишити коментар